خبرگزاری فارس: پیروزی 7 بر صفر استقلال در یك دیدار دوستانه در حالی رخ داد كه سرمربی این تیم در حضور بازیكنان از عملكرد مدافع تیمش انتقاد كرد.


 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال عصر امروز از ساعت 15 به مصاف تیم دسته سومی ماشین‌های صنعتی آت‌سو رفت و موفق شد 7 بر صفر این تیم را شكست دهد.
گل‌های استقلال را در این دیدار مهرشاد مؤمنی سه گل، آرش برهانی دو گل، پژمان منتظری و دوس‌سانتوس به ثمر رساندند.

*گل زنی مهاجم برزیلی در حالتی عجیب رخ داد. وی كه به دلیل مصدومیت تنها با مربی بدنساز كار می‌كرد به دلیل مصدومیت مهرشاد مؤمنی و 10 نفره شدن و كمبود یار استقلال به زمین رفت و در عرض دو دقیقه موفق شد یك گل برای آبی پوشان به ثمر برساند.

* در پایان بازی پرویز معصومی از عملكرد مهدی امیرآبادی انتقاد و در حضور سایر بازیكنان این بازیكن را جریمه كرد و از او خواست تا دور زمین بدود. امیرآبادی كه به این تصمیم مظلومی معترض بود از سرمربی استقلال خواست دلیل این جریمه را به او بگوید اما مظلومی از او خواست تنها به دویدن دور زمین بپردازد.

* ظاهرا سرمربی تیم استقلال سرد كردن بدن ها را برای بازیكنان به شكلی در نظر گرفته بود كه آنها انگیزه پیدا كنند و از این رو به محمد محمدی گفت:‌ اگر بازیكنان را خوب بدوانی و بدنها را سرد كنند تمرین فردا را تعطیل می‌كنم.

* تیم فوتبال استقلال پس از پایان این دیدار تداركاتی به اردوی خود در كردان پایان داد و نوبت بعدی تمرین این تیم در تهران در ورزشگاه نوبنیاد انجام خواهد شد. تمرین فردا و پس فردا تعطیل است و شنبه 10 صبح پیگیری می شود.