خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: وقفه‌های لیگ باعث شده برای سومین برای به كردان بیاییم و اردو برگزار كنیم.


 

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی پس از دیدار تداركاتی مقابل یك تیم دسته‌ سومی و حضور خبرنگاران صحبت‌های زیر را مطرح كرد.

* شرایط استقلال چگونه است؟
در این هفته روی نقاط ضعف و قوت كار كردیم و خوشبختانه تیم به آن چیزی كه خواستیم دست پیدا كرد. متأسفانه با توجه به نبودن چند بازیكن و ملی‌پوشان ما كمی دچار مشكل شدیم كه این مسئله روی كار تأثیر داشت اما آنها در تهران به ما اضافه می‌شوند و می‌توانند در كارهای تاكتیكی شركت كنند. جباری، مجیدی و شریفات در تهران خود را به سایر بازیكنان می‌رسانند.

* دلیل غیبت جباری در این اردو چه بود؟
در اختیار كادر پزشكی قرار داشت و مطمئن هستم به زودی خود را به شرایط ایده‌آل نزدیك می‌كند.

* قرار است قبل از دربی به مصاف پاس همدان هم بروید؟
به هر حال این اتفاقی است كه به خاطر بازی تیم ملی افتاد. این سومین بار است كه بازیكنانمان را به اردو می‌آوریم و خیلی از تیم‌ها از این تعطیلی‌ها متضرر شدند. استقلال هم همینگونه است و این وقفه‌ها شرایط‌مان را دشوار می‌كند.

*بازی‌های تیم ملی را تماشا كرده‌اید؟
مقابل عمان خوب نبودیم و احساس می‌كنم بچه‌ها تصور می‌كردند صعودشان قطعی شده و به همین خاطر فشاری به تیم حریف نیاوردند. مشكلاتی را در تیم دیدم كه باید حل شود و بارها گفته‌ام وقتی یك بازیكن زیاد در تركیب قرار نمی‌گیرد و به یكباره به او بازی می‌دهند دچار مشكل می‌شود.

* از عملكرد ملی‌پوشانتان راضی بودید؟
آشوبی، مبعلی و سایرین خوب كار كردند و عملكردشان مطلوب بود.

*ظاهراً استقلال و پرسپولیس قرار است همزمان به میدان بروند و تا قبل از دربی استراحتی مشابه داشته باشند؟
در خصوص كسی صحبت نمی‌كنم اما بازی‌های پرسپولیس 2 ساعت زودتر برگزار می‌شود و امیدوارم همه به این مسئله دقت كنند. قطعاً این شرایط در نیم فصل دوم برای تیم‌های حریف اتفاق می‌افتد و ما هم پس از آنها بازی می‌كنیم و دیگر جای اعتراضی ندارد.

*در خصوص دربی صحبتی ندارید؟
اكنون در این مورد صحبت نمی‌كنم. 2 بازی سخت پیش‌رو داریم و به فكر بازی با صبا و عبور از این تیم هستیم.