خبرگزاری فارس: مهاجم استقلال با گلایه از مصاحبه‌هایی كه از قول وی منتشر شده بود گفت: به خاطر مشكلی كه سه ماه و نیم طول كشید در اردوی كردان حاضر نشدم. 

آرش برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اخراج موقت و بازگشتش به تمرینات استقلال صحبت‌هایی را انجام داده كه در زیر می‌خوانید:

* بحث اخراج و بازگشت تو به استقلال چه بود؟
- مشكل كوچكی داشتم كه بیش از سه و ماه و نیم طول كشید و حل نمی‌شد. آن روز تشخیص دادم كه در خانه بمانم ولی مشكل خاصی نبود كه آنقدر بزرگ باشد و با صحبت‌هایی كه انجام شد همه چیز خیلی زود حل شد و به اردو برگشتم. این كه می‌گویند بحث مالی و این مسائل بوده را مطرح نمی‌كنم چون مسائلی كه درون خانوادگی است را باید درون خانواده حل كرد. حال آقایان هر چه می‌خواهند از خود تحلیل كنند و بنویسند.

* منظورت چیست؟
- متأسفانه یك روزنامه ورزشی امروز از قول من مصاحبه‌ای نوشته در حالی اصلا دیروز به هیچ خبرنگاری جواب ندادم و فقط در گفت‌وگویی كوتاه به فارس گفتم كه سر تمرین می‌روم ولی یكی از روزنامه‌ها با وجود اینكه مصاحبه‌ای خیالی نوشته آن را روی جلد روزنامه هم كار كرده است. حالا هم اعلام می‌كنم این مصاحبه را فقط به این دلیل با خبرگزاری فارس انجام می‌دهم كه حرف‌های آن را روزنامه را تكذیب كرده باشم.

* شایعه شده دیروز اجازه تمرین پیدا نكردی.
- این هم از آن حرف‌هاست. هم دیروز و هم امروز با استقلال تمرین كردم اما در تمرین نوبت بعدازظهر روز گذشته به خاطر اینكه یكی دو جلسه مثل سایر بازیكنان از لحاظ بدنی عقب تر بودم به كارهای بدنی پرداختم.

* پس با این وجود مشكل خاصی نداری؟
- وقتی در اردو هستم یعنی مشكلی نیست و همه چیز برایم حل شده است. تنها خواهش من از خبرنگاران و بعضی رسانه‌ها این است كه از قول من مصاحبه‌ای نزنند كه حرف من نباشد.