بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مصدومیت زانویم تا حد زیادی بهبود یافته و امیدوارم به زودی آمادگی کامل را کسب کنم.

میلاد میداوودی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران، در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی، استقلال، دربی تهران و مصدومیت زانویش صحبت کرد که گزیده آن را در ذیل می خوانید.

* در این مدت یکسری مسائل پیش آمد که به پایان رسید و دیگر نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم. در زمان حاضر، سوء تفاهم‌های بوجود آمده بین من و آقای قطبی برطرف شده و آمده‌ام تا به تیم ملی کشورم خدمت کنم.

* به همراه پرویز مظلومی و علی دایی در دو دوره گذشته مسابقات غرب آسیا عنوان قهرمانی را بدست آوردم و دوست دارم برای سومین مرتبه قهرمانی را در این مسابقات تجربه کنم.

* هدفم این است که بتوانم همراه تیم ملی در جام ملت‌ها حضور داشته و در کنار اعضای کادرفنی و سایر بازیکنان برای موفقیت در آن مسابقات و در نهایت کسب عنوان قهرمانی تلاش کنم.

* خداحافظی فرهاد مجیدی از تیم ملی یک تصمیم شخصی است و من نمی توانم درباره این تصمیم اظهار نظر کنم.

* مصدومیت زانویم تا حد زیادی بهبود یافته و امیدوارم به زودی آمادگی کامل را کسب کنم.

* پس از پیروزی كه مقابل سایپا به دست آوردیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط مناسبی قرار گرفتیم و با تعطیلاتی كه در پیش رو خواهیم داشت بدون شك بازیكنان به هماهنگی بیشتر می‌رسند و تیم می‌تواند برای حضور در صدر جدول برنامه ریزی مناسبی را انجام داده و گام محكمی بردارد.

* اخطار من در بازی سایپا، صددرصد اتفاقی بود. زمانی كه در میانه میدان توپ را در اختیار داشتم به سمت جلو حركت كردم و سعی داشتم به سمت دروازه شوت كنم اما هافبك حریف خیلی زود توپ من را گرفت و برای آنكه در ضد حمله غافلگیر نشویم به عقب برگشتم و مجبور شدم روی او خطا كنم. در آن لحظه بازی با نتیجه مساوی یک بر یک پیش می رفت و امکان داشت گل دوم را بخوریم. بنابراین عمدی برای اخطار گرفتن در كار نبود و این مسئله در فوتبال اتفاق می‌افتد.

* در خصوص دربی صحبتی ندارم چون تا آن بازی زمان زیادی باقی مانده است. چندی قبل هم یکی از خبرنگاران درباره دربی پرسید: آیا احساس می کنی بتوانی در مقابل پرسپولیس گل بزنی؟ من هم گفتم بله؛ البته این موضوع فقط خاص دربی نیست و من بعنوان یک مهاجم در تمام مسابقات با این حس به زمین می روم که بتوانم برای تیمم گل بزنم.