مدافع تیم فوتبال استقلال تهران بزودی به کمیته انضباطی باشگاه می رود.

مصاحبه بیژن کوشکی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران با یکی از سایت های ورزشی و انتقاد از کادر فنی استقلال سبب شده تا مدافع آبی پوشان به کمیته انضباطی باشگاه احضار شود.

کوشکی در مصاحبه خود اعلام کرده بود که بازیکنان استقلال به خاطر آمادگی شان در ترکیب استقلال قرار نمی گیرند و با یک سری مسائل پشت پرده برای تیم بازی می کنند و در ادامه از نیمکت نشینی اش اظهار نارضایتی کرده بود.

به همین منظور مسوولان باشگاه استقلال موقتا اعلام کرده اند تا زمان رسیدگی به اظهارات کوشکی، این بازیکن نباید در تمرینات حضور پیدا کند.

اما برخلاف این مساله کوشکی امروز صبح در تمرین استقلال شرکت کرد و همین موضوع سبب شد تا منصور پورحیدری از این موضوع گلایه کند و به کادر فنی استقلال خرده بگیرد.

پورحیدری درباره مصاحبه کوشکی و اظهار وی به کمیته انضباطی باشگاه به خبرنگار ما گفت: صحبت های کوشکی درباره کادر فنی به بررسینیاز دارد و به همین خاطر وی فعلا از تیم کنار گذاشته شده است. اما کوشکی در تمرین صبح استقلال شرکت کرد و به همین خاطر از اعضای کادر فنی گلایه کردم. با این حال کوشکی در تمرین بعد از ظهر امروز شرکت نمی کند تا به وضعیتش در کمیته انضباطی رسیدگی شود.