مصاحبه این بازیكن را به طور كامل خواندم و طبیعی است كه به شدت عصبانی باشم. من در این مورد از كوشكی سوال كردم و او گفت كه منظورش كل فوتبال ایران بوده است و اسمی از استقلال نیاورده است با این حال صحبت كردن در مورد این مسائل به هیچ عنوان در حیطه اختیارات بازیكن نیست

بیژن كوشكی مدافع استقلال روز  گذشته در مصاحبه‌ای اعلام كرد كه بعضی از بازیكنان این تیم با رابطه و چاپلوسی در تركیب اصلی قرار می‌گیرند كه این موضوع ناراحتی شدید پرویز مظلومی را به همراه داشته است. سرمربی استقلال در گفت‌وگویی اختصاصی با سایت گل در مورد حرف‌های كوشكی می‌گوید:«من مصاحبه این بازیكن را به طور كامل خواندم و طبیعی است كه به شدت عصبانی باشم. من در این مورد از كوشكی سوال كردم و او گفت كه منظورش كل فوتبال ایران بوده است و اسمی از استقلال نیاورده است با این حال صحبت كردن در مورد این مسائل به هیچ عنوان در حیطه اختیارات بازیكن نیست و به همین دلیل كوشكی باید در باشگاه در مورد حرف‌هایش توضیح بدهد و ما بعد از شنیدن صحبت‌هایش تصمیم‌گیری كنیم.»
مظلومی ادامه می‌دهد:«من در آن دنیا باید به خدا جواب بدهم به همین دلیل حق هیچ كس را نمی‌خورم و اهل سفارش و زدوبند نیستم. من فقط می‌توانم یازده بازیكن را به زمین بفرستم و بازیكنان ذخیره هم جزیی از تیم هستند كه می‌توانند خودشان را به تركیب اصلی برسانند. ما هنوز یادمان نرفته كه كوشكی در بازی با سپاهان توپ را از روی خط دروازه بیرون كشید و فراموش نكنید كه او در بازی با شهرداری و نفت به میدان رفت و در چند بازی دیگر هم به عنوان بازیكن جانشین وارد زمین شد. بهتر است نگاهی به بازی‌های سال گذشته داشته باشید و ببینید كه كوشكی چقدر بازی كرده است.»
مظلومی تأكید می‌كند:« من اجازه نمی‌دهم بازیكنی آرامش استقلال را به هم بزند و كوشكی باید در مورد صحبت‌هایی كه انجام داده به طور كامل توضیح بدهد. من به همه بازیكنان به یك چشم نگاه می‌كنم  و نهایت تلاشم را انجام می‌دهم تا حق هیچ فوتبالیستی در استقلال خورده نشود.»
سرمربی استقلال در مورد تعطیلی لیگ برتر می‌گوید:«ما در بازی با سایپا شرایط خوبی داشتیم و فكر می‌كنم این تعطیلی به ضرر استقلال است. در بازی با سپاهان هم پیروز شدیم ولی لیگ تعطیل شد و باز هم از این موضوع ضرر كردیم. با این حال باید از این تعطیلات نهایت استفاده را ببریم.»