میلاد میداودی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پیرامون حضور مجدد و دعوت دوباره‌اش به تیم ملی و آخرین وضعیت استقلال صحبت‌هایی را مطرح كرد كه در زیر می‌خوانید:


سؤال: از آخرین وضعیت خودت بگو؟
در شرایط بسیار خوبی قرار دارم بر خلاف اردوی قبلی كه مصدوم شده بودم این مشكل حل شده و با انگیزه دو چندان در تمرین حاضر خواهم شد.

سؤال: گفته می‌شد كه مصدومیتت در اردوی قبل طبیعی نبود و نمی‌خواستی با تیم ملی باشی؟
این مسائل برای من تمام شده است. حالا دوباره دعوت شدم و دوست دارم مفید باشم. قبلا هم اعلام كردم واقعا دستم درد می‌كرد و دچار مشكل بودم ولی حالا می‌خواهم نشان دهم چقدر برای تیم ارزش قائل هستم.

سؤال: اما در مدتی كه تو و فرهاد مجیدی به تیم ملی دعوت نشدید حرف و حدیث های زیادی مطرح شد؟
بازتاب‌ حاشیه‌ها به شكلی بود كه فكر می‌كنم در این مسئله تندرویی شد. همان زمان كه دعوت نشدم اعلام كردم هر زمان كه مربیان صلاح بدانند در خدمت تیم ملی هستم حالا هم به اردو آمدم و مشكلی ندارم و زیاد نمی‌خواهم در این موارد حرف بزنم.

سؤال: در خصوص خداحافظی مجیدی چه صحبت داری؟
ما نمی‌دانستیم كه مجیدی قصد چنین كاری دارد اما حالا كه او چنین كاری كرده خودش بهتر می‌تواند در این خصوص پاسخ شفاف بدهد و در حیطه وظایف من نیست كه در مورد او صحبت كنم.

سؤال: حالا كه مجددا در اردو حاضر شدی چقدر انگیزه داری؟
همیشه انگیزه داشتم و به فكر تیم ملی بودم. امیدوارم در مسابقات پیش رو بازی‌های خوبی ارائه و نظر مربیان را به خود جلب كنم.

سؤال: تجربه حضور در بازی‌های غرب آسیا را داری فكر می‌كنی ایران در این مسابقات چه نتایجی بگیرد؟
در دو دوره گذشته در زمان آقای مظلومی و دایی در این مسابقات قهرمان شده‌ایم و با توجه به اینكه با تیم‌های عربی بازی می‌كنیم می‌توانیم از عنوان خود دفاع كنیم هر چند معتقدم این مسابقات می‌تواند بازی‌های جدی تداركاتی مناسب برای حضور تیم ملی در جام ملت‌های آسیا باشد.

سؤال: از تیم ملی بگذریم. شرایط استقلال چگونه است؟
پس از پیروزی كه مقابل سایپا به دست آوردیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط مناسبی قرار گرفتیم و با تعطیلاتی كه در پیش رو خواهیم داشت بدون شك بازیكنان به هماهنگی بیشتر می‌رسند و تیم می‌تواند برای حضور در صدر جدول برنامه ریزی مناسبی را انجام داده و گام محكمی بردارد.

سؤال: از عملكرد خودت پس از مصدومیت راضی هستی؟
در دیدار مقابل سایپا چیزی حدود 30 دقیقه بازی كردم و تمام تلاش خودم را انجام دادم. از لحاظ بدنی نیز در شرایط خوبی هستم و در اردوی تیم ملی و بازی‌های كه در پیش داریم به آمادگی كامل خواهم رسید.

سؤال: گفته می‌شود در بازی مقابل سایپا عمدا اخطار گرفتی تا در دربی بازی كنی. آیا چنین چیزی صحبت دارد؟
اخطار من صد در صد اتفاقی بود. زمانی كه در میانه میدان توپ را در اختیار داشتم به سمت جلو حركت كردم. سعی داشتم به سمت دروازه شوت كنم. هافبك حریف خیلی زود توپ من را گرفت و برای آنكه در ضد حمله غافلگیر نشویم. به عقب برگشتم و مجبور شدم روی او خطا كنم بنابراین عمدی برای اخطار گرفتن در كار نبود و این مسئله در فوتبال اتفاق می‌افتاد.