سرمربی استقلال گفت: فرهاد مجیدی با خداحافظی از تیم ملی من را غافلگیر كرد.

کادر فنی تیم فوتبال استقلال تهران  

 

 پرویز مظلومی پس از برتری 3 بر 2 برابر سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از بازیكنانم تشكر می‌كنم، آنها در زمین خواسته‌هایم را اجرا كردند. از هواداران نیز ممنونم با وجود آنكه یك گل عقب افتادیم اما همچنان تیم را تشویق كردند. در نیمه اول می‌توانستیم گلزنی كنیم اما 3 موقعیت تك به تك را از دست دادیم.
وی ادامه داد: در نیمه اول روی یك ضد حمله گل خوردیم ولی بازیكنان در این نیمه تمركز لازم را نداشتند. در نیمه دوم با 3 مهاجم بازی كردیم و بازی خوبی ارائه دادیم، هر چند در زدن ضربات آخر كم دقت بودیم. سایپا تیم خوب و جوان و دونده‌ای است كه تیم ما را آزار داد و این شكست چیزی از ارزش‌های این تیم كم نمی‌كند.

سرمربی استقلال با اشاره به جشن تولدش عنوان كرد: بازیكنان ما قصد داشتند به من كادویی بدهند و با كسب این 3 امتیاز بهترین كادو را به من دادند. آرش برهانی نیز مهاجم خوبی است اما تحت فشار قرار دارد، نباید فراموش كنیم او زمانی آقای گل بوده است. من به او اطمینان كامل دارم.
مظلومی در مورد برنامه‌های تیم استقلال گفت: 3 روز تمرینات تعطیل است و 30 و 31 شهریور در تهران تمرین می‌كنیم و از اول مهر در كردان كرج اردو می‌زنیم. به دلیل اینكه نفراتمان ناقص بود و برخی از بازیكنان محصل هستند، ترجیح دادیم در تركیه اردو نزنیم.

وی در مورد خداحافظی كاپیتان تیمش از تیم ملی تاكید كرد: فرهاد مجیدی من را غافلگیر كرد. فكر نمی‌كردم بخواهد از تیم ملی خداحافظی كند. شاید اگر تصمیمش را به من می‌گفت كاری می كردم.
مظلومی در مورد اینكه آیا قصد ندارد مجیدی را از تصمیمش منصرف كند و خداحافظی‌اش به دلیل حاشیه‌های اخیر تیم ملی است گفت: او تصمیم خود را گرفته و من نمی‌دانم شما در مورد چه حاشیه‌های صحبت می‌كنید، فقط می‌دانم تیم ملی باید با نفرات اصلی‌اش به غرب آسیا برود زیرا خودم نیز یك بار تیم ملی را به آنجا برده‌ام.

سرمربی استقلال در مورد سكونشینی آندره لوئیز و شایعه اخراج محسن یوسفی از استقلال تصریح كرد: مصدومیت لوئیز در تمرین باعث شد كه شوكه شویم. او از ناحیه دنده آسیب دید و نتوانست بازی كند. محسن یوسفی نیز مصدوم است و از او خواسته‌ام خود را به تمرینات برساند، نمی‌دانم از كجا شایعه اخراجش مطرح شد. حتی شایعه تعویض كوشكی را با یك بازیكن دیگر مطرح كردند اما طبق قوانین تا نیم فصل هیچ كاری نمی‌توانیم انجام دهیم.