خبرگزاری فارس: سرمربی استقلال گفت:‌ نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاده كه مرفاوی همه‌جانبه به سمت من حمله می‌كند. 

به گزارش خبرگزاری فارس‌، پرویز مظلومی با اشاره به آخرین وضعیت این تیم قبل از دیدار مقابل سایپا اظهار داشت: بازیكنان در این هفته تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشتند. فشار تمرینات تا روز سه‌شنبه بالا بود ولی قصد داریم از امروز این فشار را كم كرده و كارهای تاكتیكی دیدار با سایپا را انجام دهیم.
سرمربی استقلال با عذرخواهی از خبرنگاران و تماشاگران در خصوص تمرینات این تیم گفت: قصد داریم از این پس تمرینات روزهای چهارشنبه و پنجشنبه را بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار كنیم تا تیم در آرامش كامل به مصاف حریفان برود.

وی با تاكید بر رفع مصدومیت میلاد میداودی گفت: خوشحالم كه این بازیكن به دیدار آینده ما می‌رسد ولی از بابت دیگری خوشحالم كه این مسئله به امید روانخواه برمی‌گردد. این بازیكن قرار است بعد از تعطیلات به طور كامل به ما ملحق شود و اگر در شرایط بدنی خوبی باشد در تركیب قرار می‌گیرد.
مظلومی ادامه داد: دوسانتوس قطعا به این بازی نخواهد رسید. ما روی محسن یوسفی نیز حساب ویژه‌ای باز كرده بودیم اما مصدومیت این بازیكن طولانی شده است. باید شرایط این بازیكن را بسنجیم و اگر مصدومیت او به همین شكل طولانی باشد فكری اساسی خواهیم كرد. یوسفی باید سعی كند خودش را زودتر به ما برساند چون ما به بازی این بازیكن اعتقاد داریم.
سرمربی استقلال در خصوص اسماعیل شریفات و روند آمادگی این بازیكن گفت: او تازه به جمع ما اضافه شده و باید بداند بازی در استقلال با دیگر تیم‌ها كاملا متفاوت است. البته از انگیزه بالایی برخوردار است و در اردوی آینده و تعطیلات پیش رو می‌تواند خود را به بقیه بازیكنان برساند.

مظلومی كه پس از تمرین روز گذشته استقلال در جمع خبرنگاران صحبت می‌كرد در خصوص دیدار روز جمعه آبی‌پوشان با سایپا تصریح كرد: سایپا تیم جوان و با انگیزه‌ای است كه كار گروهی را خوب انجام می‌دهد. آنها از مربی كاربلدی برخوردار هستند و مایلی‌كهن می‌داند از جوانانش به چه شكلی استفاده كند. قطعا آنها برای كسب سه امتیاز به زمین می‌آیند اما ما هم به این برد نیاز مبرم داریم و نمی‌خواهیم از كورس بالای جدولی عقب بمانیم. از قدیم همیشه بازی‌های استقلال و سایپا زیبا و دیدنی بوده و مطمئن هستم دیدار روز جمعه نیز مثل همیشه خواهد بود.
مظلومی خطاب به هواداران استقلال گفت: بازی با سایپا یك دیدار خانگی است و از هواداران می‌خواهم مثل بازی‌های قبل ما را تنها نگذارند و تا پایان نود دقیقه به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.

سرمربی تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش با انتقاد از تعطیلات مداوم لیگ برتر گفت: پس از بازی با سپاهان هم تعطیلاتی را پیش رو داشتیم اما این تعطیلی به ضرر ما نبود و حتی در بازی با مس، بدن بازیكنان ما جواب داد. مشكل بزرگ ما از تعطیلات بین لیگ این است كه نفرات‌مان را از دست می‌دهیم و مثلا ملی‌پوشانمان را در اختیار نداریم. ما برای اردوی تركیه برنامه‌ریزی كرده‌ایم ولی اگر بازیكنان زیادی از استقلال به تیم ملی دعوت شوند اردو را منتفی خواهیم كرد.
مظلومی در ادامه در خصوص مسابقات غرب آسیا گفت: می‌دانم كه یكی از قوانین این مسابقات حضور تیم‌ها با بازیكنان اصلی است حتی سالی كه من سرمربی تیم اعزامی به مسابقات غرب آسیا بودم به خاطر عدم حضور تیم اصلی ایران جریمه شدیم. بنابراین باید به قانون احترام گذاشت و اعتراضی نمی‌كنیم.

به گزارش فارس، انتقادات صمد مرفاوی بعد از پایان بازی با استقلال تهران در این یكی دو روز اخیر به اوج خود رسیده و سرمربی سابق استقلال پرویز مظلومی، بهتاش فریبا،‌ منصور پورحیدری و رضا رجبی را مورد انتقاد قرار داده است.
مظلومی در پاسخ به این سؤال گفت: به صحبت‌های مرفاوی جوابی نمی‌دهم اما نمی‌دانم چه اتفاقی بعد از بازی با استقلال رخ داد، كه او این‌گونه علیه ما حرف می‌زند. ما تا یك هفته قبل با هم صحبت می‌كردیم و رابطه خوبی داشتیم حتی پس از پایان بازی با مس قبول كردیم خوب نبودیم و یك مساوی هم از این بازی گرفتیم اما دلیل حملات همه‌جانبه مرفاوی را نمی‌دانم. سعی می‌كنم حرف نزنم تا قضیه به خیر و خوشی تمام شود.