خبرگزاری فارس: مربی تیم استقلال گفت: اگر صمد مرفاوی احترام بزرگتر و كوچكتر بودن را نگه نمی‌دارد، این مسئله به خودش مربوط می‌شود.


 

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ درخصوص اظهارات صمد مرفاوی علیه وی اظهار داشت: هر چه آقای مرفاوی می‌گوید درست است و هیچ عیبی ندارد. همیشه گفته‌ام هم‌صنف‌ها باید حرمت همدیگر را نگه دارند من هم این كار را انجام می‌دهم.
وی ادامه داد: زمانی كه صمد مرفاوی مربی استقلال بود همیشه از او دفاع كردم و حامی‌اش بودم. حتی زمان مربیگری‌ام در زمان مربیگری قلعه‌نویی نیز از ایشان حمایت كردم و سعی می‌كنم هر وقت بیرون مجموعه باشم علیه كسی موضع نگیرم و مثل یك هوادار حمایت كنم. تا آنجا كه به یاد دارم از مرفاوی حمایت كردم ولی اگر او حرمت بزرگتر و كوچكتر را نگه نمی‌دارد، خودش می‌داند. مرفاوی بهتر است به مس و مسائل خودش فكر كند و این تیم را به موفقیت برساند. من هم برای موفقیتش دعا می‌كنم.
مربی استقلال در خصوص اینكه آیا از صحبت‌های مرفاوی ناراحت است یا خیر، عنوان كرد: طبیعی است كه ناراحت باشم اما بهتر است برخوردی با ایشان نكنم.

فریبا در خصوص دیدار روز جمعه استقلال مقابل سایپا گفت: تمام بازی‌ها برای ما سخت است. همه تیم‌ها مقابل استقلال انگیزه دارند ولی ما در طول هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها از لحاظ بدنی به شرایط مطلوبی رسیده‌اند. امیدوارم در دیدار مقابل سایپا هر 3 امتیاز از آن تیم استقلال باشد