خبرگزاری فارس: سرمربی مس كرمان با انتقاد از دستیار پرویز مظلومی گفت: این آقا اول كارت مربیگری‌اش را بگیرد، بعد درباره من صحبت كند.

 


 

صمد مرفاوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص صحبت‌هایی كه برخی مربیان استقلال علیه وی انجام دادند عنوان كرد: من نمی‌خواستم باعث ناراحتی كسی شوم. وقتی آقایان، سرمربی استقلال شدند هیچ چشم‌داشتی به این تیم نداشتم و برایشان آرزوی موفقیت كردم اما با یك انتقاد كوچك من ناراحت می‌شوند.
وی ادامه داد: بارسلونا در خانه‌اش مقابل حریف شكست می‌خورد و گواردیولا خیلی راحت می‌گوید كه بد بازی كردیم و باختیم اما وقتی صمد مرفاوی از نحوه بازی استقلال مقابل مس انتقاد می‌كند آدم بدی می‌شود. جالب است كه سال گذشته همین آقایان از من انتقاد می‌كردند و ما حرفی نمی‌زدیم اما حالا با یك حرف این چنین بهم می‌ریزند. حالا كه این گونه است از قول من بنویسید استقلال خوب بود، موقعیت‌های زیادی داشت، كرنر‌های فراوانی زد و اصلا بهترین فوتبال یك دهه‌ اخیر را بازی كرد. این هم جواب آقایان كه خیالشان راحت شود.

مربی فصل گذشته تیم استقلال در خصوص صحبت‌هایی كه علیه مظلومی و خط دادن وی به لیدر‌ها مطرح كرده بود گفت: متاسفم كه از قول من این گونه نوشته شد. این مسئله را قویا تكذیب می‌كنم و باید بگویم منظورم این نبود. فقط گفتم آقای مظلومی به جای آنكه حواسش به بازی باشد بیشتر به تماشاچیان استقلال بود كه چه شعارهایی می‌دهند. ناراحتی من از آقای مظلومی بود چون پس از پایان مسابقه مصاحبه كرد و گفت تساوی عادلانه‌ترین نتیجه این بازی بود.
مرفاوی تصریح كرد: آقای مظلومی؛ من خودم را متعلق به استقلال می‌دانم و از این تیم جدا نیستم. درست است كه در روز بازی، سرمربی مس بودم اما پس از پایان 90 دقیقه باز هم هوادار استقلال هستم و اگر می‌بینیم این تیم خوب بازی نمی‌كند مثل همه هواداران حق انتقاد دارم. اگر بد بودید،‌ بگویید بد بازی كردیم و خیال همه را راحت كنید. چرا از من كه از تیم خودم انتقاد كردم ناراحت می‌شوید. حالا هم می‌گویم هیچ چشم داشتی به استقلال ندارم و امیدوار هستم بهترین نتایج را بگیرید.

مرفاوی در ادامه گفت‌وگو با فارس با انتقاد از بهتاش فریبا و اینكه گفته بود مرفاوی اگر مربی بود استقلال فصل پیش را قهرمان می‌كرد، اظهار داشت: آقای فریبا؛ بهتر است اول كارت تداركاتی مدد جباری را پس بدهی و بعدا راجع به من صحبت كنی. آقای فریبا؛ شما اول كارت مربیگری‌ات را بگیر بعد درباره من حرف بزن.
سرمربی مس در ادامه درباره مصاحبه‌های اخیر منصور پورحیدری گفت: آقای پورحیدری؛ تو برای من عزیز و قابل احترامی ولی من فقط در خصوص آقای مظلومی و مصاحبه ایشان پس از بازی حرف زدم و به هیچ كس توهین نكردم. اینكه شخصی مثل رضا رجبی علیه من مصاحبه می‌كند برایم مهم نیست و اگر صبح تا شب بخواهد صفحات روزنامه‌ها را با این حرف‌ها پر كند جوابی به او نمی‌دهم چون ایشان حق ندارد راجع من صحبت كند و اگر ادامه دهد از او شكایت خواهم كرد.

مرفاوی در خصوص اینكه با این همه كش و قوس فكر می‌كند چه تیمی مستحق برد بود؛ یادآور شد: نمی‌گویم بازی باید با چه نتیجه‌ای تمام می‌شد اما ما باید برنده از زمین خارج می‌شدیم. كوچك و بزرگ دیدند كه سوار بر توپ و میدان بودیم. حالا آقایان ناراحت شده‌اند و جبهه می‌گیرند كه این تقصیر من نیست. من سرمربی مس كرمان بودم و دوست داشتم تیمم برنده شود. پس از پایان این مسابقه هم دوباره هوادار استقلال شدم و تنها 90 دقیقه به تیم شهر كرمان در این مسابقه فكر كردم و به دنبال موفقیتش بودم.

مرفاوی در خصوص فلمینگ كه از جایگاه ویژه این دیدار را تماشا می‌كرد و اینكه چه سمتی در باشگاه دارد به فارس گفت: ایشان هم مثل آقای معینی كه در استقلال فعالیت می‌كنند و به دنبال استعدادیابی در تیم های پایه هستند به مس آمده و در تیم‌های پایه كار می‌كند. مس كرمان می‌خواهد در سال‌های آینده خودش بازیكن تولید كند و از خرید بازیكنان دیگر تیم‌ها بی‌نیاز شود. اینكه می‌گویند در كار ما دخالت می‌كند صحت ندارد و مسئولیت فنی تیم فوتبال مس كرمان بر عهده من است.