خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال عصر امروز تمریناتش را در ورزشگاه نو بنیاد پیگیری كرد.


 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال تهران در فاصله 3 روز به دیدار مقابل سایپا از ساعت 17 در ورزشگاه نوبنیاد تمریناتش را زیر نظر كادر فنی این تیم برگزار كرد.

آبی پوشان در ابتدا به صلاحدید پرویز مظلومی بدن‌های خود را گرم كرده و پس از گذشت 20 دقیقه به انجام كارهای تاكتیكی پرداختند. پرویز مظلومی در اواسط تمرین مهاجمان استقلال را به نیمه از زمین برد و تمرینات چارچوب شناسی و ضربات نهایی را برای آنها در نظر گرفته بهتاش فریبا نیز با هافبك‌های استقلال كار كرد و محمود فكری مدافعین را تمرین داد.

حدود 50 نفر از هواداران تیم استقلال در حالی تمرین این تیم را تماشا كردند كه ناصر حجازی مثل روز گذشته مجددا در ورزشگاه نو بنیاد حاضر شد و بدین ترتیب شایعاتی كه مبنی بر بستری شدن وی در بیمارستان مطرح شده بود تكذیب شد.

ناصر حجازی در حالی وارد ورزشگاه نو بنیاد شد كه 10 دقیقه از شروع تمرین آبی‌ها گذشته بود. وی با منصور پورحیدری مشورت كرد و در خصوص بازی آینده این تیم مقابل سایپا و وضعیت آمادگی بازیكنان استقلال با وی به صحبت پرداخت.

محسن یوسفی و دوسانتوس از غایبان تمرین امروز استقلال بودند اما نكته اینجاست كه تماشاگران استقلال اعتقاد داشتند دوسانتوس برای چندین روز پیاپی در تمرین حاضر نشده و علت این غیبت‌ها مصدومیت نیست. گفته می‌شود این بازیكن برزیلی به دلیل مصدومیت از ناحیه كشاله ران نمی‌تواند در تمرینات استقلال حاضر شود.

در اواخر تمرین، بازیكنان استقلال زیر نظر پرویز مظلومی به فوتبال تاكتیكی پرداخته و در این حین سرمربی تیم استقلال هر زمانی كه بازیكنان دچار اشتباه می‌شدند سوت می‌زد و جریان بازی را متوقف می‌كرد.

تیم فوتبال استقلال كه روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا البرز می‌رود فردا تمریناتش را در ورزشگاه نوبنیاد تهران دنبال خواهد كرد