به گزارش خبرگزاری فارس، كانون هواداران باشگاه استقلال تصمیم دارد در دیدار روز جمعه این تیم مقابل سایپا به اجرای برنامه‌های فرهنگی بپردازد...

سعادتی مسئول كانون هواداران باشگاه استقلال در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس جلسه‌ای را در بسیج سپاه برگزار كردیم. در این جلسه مقرر شد در دیدار استقلال و سایپا یك بالگرد در ساعات پایانی روز تماشاگران استقلال را گلباران كند.
وی افزود: قرار است مثل بازی با سپاهان ایستگاه‌های صلواتی و سیستم صوتی ورزشگاه تقویت شود و برنامه‌های شاد و مفرحی در بین دو نیمه به اجرا درآید. همچنین در بین دو نیمه از خانواده شهدا و جانبازان تجلیل و جایگاه كوچكی برای خواندن فاتحه برای روح شهدای از دست رفته احداث می‌شود.

سعادتی در خصوص اینكه كانون هواداران باشگاه استقلال در بازی با مس چه برنامه‌های را انجام داده بود عنوان كرد: به دلیل اینكه قصد داشتیم مدیریت هزینه انجام دهیم هیچ تماشاگری را به كرمان نفرستادیم و اینكه گفته می‌شود اتوبوس به كرمان اعزام كردیم كذب است. متاسفانه در این مسابقه علیه برخی از بازیكنان هتاكی و بی احترامی شد كه امیدواریم با مسائل فرهنگی كه در فوتبال باید روی آن هزینه كرد شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.