حسین عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اظهارات امیر واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال مبنی بر اینكه "فدراسیون فوتبال كاری نكند به فیفا شكایت كنم، " عنوان كرد: وقتی هنوز كمیته انضباطی پرونده شكایت باشگاه پاس از ایشان را بررسی نكرده چطور پیش بینی كرده كه ممكن است ما رایی خلاف وی بدهیم.

وی افزود: آقای واعظ اگر همچنان در عرصه فوتبال باشد می تواند بعد از رای كمیته انضباطی در صورتی كه به آن اعتراضی دارد به كمیته اتسناف شكایت كند و باز اگر این رای را نپذیرفت می تواند در دادگاه CAS شكایت كند. ما تحت تاثیر هیچ رسانه ای این پرونده را بررسی نمی كنیم.
عضو كمیته انضباطی تصریح كرد: تا زمانی كه صحبت های ایشان را نخوانیم نمی توانیم اظهار نظر بیشتری كنیم اما از او به عنوان كسی كه سال ها در عرصه ورزش حضور داشته و منشا خدماتی بوده توقع رفتار دیگری داریم.

عبداللهی در ادامه در ارتباط با اینكه گفته می شود به دلیل فحاشی هواداران مس به آرش برهانی احتمال محرومیت و كسر امتیاز از این تیم وجود دارد، به فارس گفت: به طور كلی كمیته انضباطی وقتی باشگاهی را جریمه می كند در ادامه رای تاكید دارد اگر این رفتار تكرار شود جریمه سنگین تر می شود. در مورد هواداران مس هم هنوز تصمیم گیری نكرده ایم.
وی در خصوص پرونده هواداران استقلال در بازی با سپاهان تصریح كرد: با صحبت هایی كه با آقای سعادتی انجام دادیم و مداركی كه باشگاه استقلال ارائه كرد به زودی رای این پرونده صادر خواهد شد. ظاهرا كانون هواداران باشگاه استقلال كارهای مفیدی را برای اصلاح رفتاری تماشاگران خود انجام داده است.