غلامحسین مظلومی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بازی استقلال و مس كرمان اظهار داشت: استقلال با توجه به بضاعتی كه در اختیار داشت تلاش خود را مقابل مس انجام داد و در بازی های آینده باید به هماهنگی و انضباط بهتری دست پیدا كند. مس هم در این دیدار خوب كار كرد و مرفاوی نشان داد كه تیم استقلال را به خوبی می شناخت. آنها با درایت توانستند به گل تساوی برسند و توقع از استقلال بیشتر بود...

سرپرست سابق استقلال در مورد اظهار نظر مرفاوی در مورد پرویز مظلومی مبنی بر اینكه وی به هواداران مس خط داده بود، عنوان كرد: من چنین صحبت هایی را تایید نمی كنم و هیچ وقت پرویز به هواداران خط نمی دهد. این صحبت ها نباید مطرح شود. این نوع حرف زدن در شأن هیچ یك از مربیان نیست و نباید به چنین اظهار نظری پاسخ داد.
مظلومی تاكید كرد: مرفاوی مدتی مربی استقلال بوده و اكنون هدایت این تیم بر عهده مظلومی است. جایگاه هر دو نیز قابل احترام است. هر یك از دو تیم یك گل زده اند و بازی هم تمام شده است. نتیجه تساوی برای استقلال در خانه حریف خوب است.
عضو كمیته فنی استقلال تصریح كرد: استقلال در این بازی موقعیت های زیادی نداشت اما هر دو تیم برای كسب 3 امتیاز تلاش می كردند. اگر دو تیم به تساوی رسیده اند نباید مربیان همدیگر را محكوم كنند یا ارزش هم را پایین بیاورند. امیدوارم این مسائل تمام شود. با ادامه دادن این بحث ها دودش به چشم هواداران دو تیم می رود. این دو با هم تلفنی در ارتباط هستند و می توانند مشكلاتشان را حل كنند.

مظلومی در مورد اینكه چرا استقلال در این مسابقه صاحب ضربه كرنر نشد، به فارس گفت: در اینكه مس از استقلال بهتر بازی كرد شكی نیست اما ما هم در این بازی چند مهره كلیدی خود را نداشتیم. استقلال هم باید بداند كه یك گل نمی تواند باعث اطمینان خاطر باشد. اگر استقلال موقعیت زیاد نداشت چرا مس كه موقعیت داشت از آنها استفاده نكرد. پس بهتر است كه مرفاوی ضعف عدم گلزنی تیم خود را اصلاح كند.