آرش برهانی در خصوص دیدار مقابل مس عنوان كرد: این دیدار یكی از بدترین بازی‌های چند وقت اخیر لیگ بود. شاهد یك فوتبال بی‌روح بودیم و آن طوری كه باید و شاید نتوانستیم در زمین خوب بازی كنیم. البته هر دو تیم شرایط مشابهی داشتند.


وی در خصوص اینكه آیا استقلال مستحق تساوی در این بازی بود،‌ گفت:‌ باید برنده از زمین خارج می‌شدیم اما همانطور كه گفتم یك بازی بی‌روح برگزار شد.

مهاجم استقلال در خصوص انتقاد گزارشگران از وی و اینكه در صورت حضور میداودی او نیمكت‌نشین بود‌، اظهار داشت:‌ نظری در این مورد ندارم و تمام تمركزم را روی بازی‌ها و تمرینات می‌گذارم.

برهانی در خصوص شعارهای هواداران مس در طول مسابقه علیه وی تاكید كرد: واقعا نمی‌دانم كه چرا آنها اینگونه شعار می‌دادند و توهین می‌كردند. من اصلا از آنها توقع نداشتم چون كه پدرم در ورزشگاه حضور داشت ولی به خاطر این هتاكی‌ها در دقیقه 50 استادیوم را ترك كرد. به خاطر همین مسئله هرگز هواداران كرمانی را نخواهم بخشید.

برهانی در خصوص اینكه آیا این شعارها هماهنگ شده بود یا خیر،‌ به فارس گفت: فكر نمی‌كنم هماهنگی صورت گرفته بود. مردم كرمان دوست دارند من در مس بازی كنم اما توقع آنها بیجا است. همه به دنبال پیشرفت هستند و من هم احساس می‌كنم پیشرفتم در استقلال شكل می‌گیرد.