خبرگزاری فارس: تمرین تیم فوتبال استقلال بعدازظهر امروز در ورزشگاه نوبنیاد برگزار شد. 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال تهران كه خود را برای دیدار با مس كرمان آماده می‌كند از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه نوبنیاد زیر نظر كادر فنی به تمرین پرداخت.

* میلاد میداوودی با لباس شخصی در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و با اعضای این تیم خوش و بش كرد. این بازیكن استقلال را در كرمان همراهی نخواهد كرد.

*‌ایمان مبعلی كه صبح امروز با كاروان تیم ملی به تهران برگشته است، در ابتدای تمرین با مظلومی صحبت كرد و سپس روی نیمكت ذخیره‌ها نشست، در همین لحظات مظلومی از مبعلی خواست تا تمرین را شروع كند اما با مكث این بازیكن مواجه شد.
همین مسئله موجب عصبانیت پرویز مظلومی شد و با صراحت به او اعلام كرد: اجازه نمی‌دهم تمرین كنی و همان‌جا روی نیمكت بنشین.

* حنیف عمران‌زاده با تأخیر به تمرین آبی‌پوشان رسید و پس از صحبت با مظلومی به سایر بازیكنان ملحق شد.

* درحالی كه دروازه‌بانان استقلال زیر نظر تراب‌پور تمرین می‌كرد، محمد محمدی دچار آسیب‌دیدگی شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. وی به همراه نوروزی راهی كلینیك شد تا به درمان بپردازد.

* محسن یوسفی تنها غایب تمرین امروز تیم استقلال بود.

* مبعلی كه اجازه نداشت با سایر بازیكنان در كار گروهی تمرین كند با چهره‌ای مغموم روی نیمكت نشست و حتی با گلایه به یكی از اعضای كادر فنی ‌گفت: بلافاصله وقتی با تیم ملی برگشتم به تمرین آمدم اما حالا اجازه نمی‌دهد تمرین كنم.

* در ابتدای تمرین تاكتیكی فرهاد مجیدی دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد اما پس از چند دقیقه به تمرین ادامه داد.

*حدود 100 نفر از هواداران استقلال از تمرین آبی‌پوشان دیدن كردند.

* در اواخر تمرین پرویز مظلومی فوتبال تحت فشار را در دو گروه زرد و آبی برای بازیكنان در نظر گرفت و با دقت از آنها خواست تا به یكدیگر پاس دهند.

* در اواخر تمرین ایمان مبعلی در كنار منصور پورحیدری روی نیمكت نشست و پس از دیده بوسی با وی صحبت‌هایش را با سرپرست استقلال انجام داد.
پورحیدری نقطه نظرات مبعلی را شنید و در خصوص اتفاقات پیش‌آمده با این بازیكن به صحبت پرداخت.

* تمرین تیم استقلال ساعت 18:45 دقیقه به پایان رسید و كادر فنی استقلال برای صرف افطار راهی یكی از رستوران‌های فرحزاد كه از آنها دعوت به عمل آورده‌اند می‌شوند.
تیم فوتبال استقلال تهران جمعه شب و در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهید باهنر میهمان مس كرمان خواهد بود.