خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: دیدار استقلال و مس درگیرانه و یكی از بازی‌های كم گل لیگ خواهد بود.


 

امیر حسین صادقی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار حساس روز جمعه مقابل مس كرمان اظهار داشت: مس یكی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و در این چند سال روند رو به رشدی پیدا كرده است. آنها سال گذشته سهمیه آسیا را به دست آوردند و سرمایه گذاری خوبی روی فوتبال كردند. فكر می‌كنم این تیم در فصل‌های آینده بتواند با همین شیوه به یكی از تیم‌های خوب آسیا تبدیل شود.

مدافع پیشین مس در خصوص اینكه مدتی در كرمان با هواداران مس مشكلاتی داشت گفت: اصلا چنین چیزی نیست و من با هواداران مس مشكلی نداشتم. آنها همیشه به ما احترام گذاشتند و من خاطرات خوبی از حضور در مس دارم.

وی در خصوص روند استقلال پس از بازی با سپاهان گفت: خوشبختانه پس از آن پیروزی خوب 4 روز در اردو حضور داشتیم و یك بازی دوستانه را نیز پشت سر گذاشتیم. تیم وضعیت خوبی دارد و به جز میداودی و محسن یوسفی كه مصدوم هستند بقیه در صحت و سلامت به تیم كمك خواهند كرد.

صادقی در خصوص شناخت مرفاوی از استقلال تصریح كرد: قطعا شناخت وجود دارد و آقای مرفاوی استقلال را زیر نظر گرفته است اما مطمئن هستم این بازی سنگین، درگیرانه و كم گل خواهد بود. ضمن آنكه نمی‌توان نتیجه چنین بازی را پیش بینی كرد.

وی در پایان در خصوص اینكه آیا مشكلات را با قربانی كنار گذاشته است گفت: هیچ وقت به آن شكلی كه مطرح شد با پیروز مشكلی نداشتم و مطمئن هستم رفاقت‌مان همچنان پا بر جا خواهد ماند. اینكه بگویم قبل از بازی به سمت او می‌روم یا خیر نباید مهم باشد چون فوتبالیست تنها به بازی فكر می‌كند و بهتر است به این مسائل پرداخته نشود.