خبرگزاری فارس: سرپرست باشگاه استقلال كسر امتیاز از این تیم را امری خطا و خطرناك عنوان كرد.


 

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینكه كمیته انضباطی اعلام كرده به دلیل فحاشی تماشاگران استقلال در دیدار با سپاهان احتمال كسر امتیاز از این تیم وجود دارد، تصریح كرد: این كار خطا و خطرناك است و باید سریع‌تر جمع شود. تیم‌هایی كه 5 هزار تماشاگر دارند را نمی‌توان با تیم‌هایی كه 80 هزار هوادار دارند در یك جایگاه قرار داد.

سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به مصاحبه برخی از لیدرهای باشگاه اظهار داشت: لیدرهای باشگاه اعلام كردند كه برخی‌ها به آنها پول داده‌اند تا علیه قلعه‌نویی شعار دهند. با این حرف‌ها معلوم شد كه شعارهایی كه سر داده شده از طرف ما نبوده چون اگر اینگونه باشد در مسابقات آینده تعدادی از بدخواهان استقلال با حضور در جمع تماشاگران این تیم شعارهایی سر خواهند داد تا از استقلال امتیاز كسر شود.

فتح‌الله‌زاده در ادامه درباره شرایط استقلال گفت: نسبت به سایر حریفان در لیگ برتر با توجه به قرعه‌كشی انجام شده بازی‌های سخت‌تری پشت‌سر گذاشته‌ایم و تیم‌هایی كه مدعی قهرمانی هستند با تیم ما روبرو شده‌اند.

وی ادامه داد: تیم ما با توجه به تغییراتی كه در سبك بازی و جابجایی بازیكنان جدید انجام شده هنوز به هماهنگی مطلوب نرسیده است. معتقدم تا پایان نیم فصل اول بازیكنان به هماهنگی لازم دست پیدا می‌كنند و نیم فصل دوم را با شرایط بهتری آغاز خواهند كرد.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینكه نیم نگاهی هم به صدر جدول داریم خاطرنشان كرد: از سرمربی تیم خواسته‌ایم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را كسب كند و اگر این شرایط محقق شود هم از عملكرد كادر فنی رضایت خواهیم داشت.

فتح‌الله‌زاده درمورد انتخاب بازیكنان تیم ملی به فارس گفت: عمران‌زاده به تازگی به تیم ملی راه پیدا كرده و هنوز امتحان خود را پس نداده است و باید به وی اعتماد كنیم. بازیكنانی مانند مجیدی و میداودی بسیار آماده هستند، اما ما به انتخاب سرمربی تیم ملی احترام می‌گذاریم و معتقدم در آینده از آنها هم در تیم ملی استفاده می‌شود. با این حال اعتقاد دارم عدم استفاده از مجیدی و میداودی فنی نبوده است.

فتح‌الله‌زاده با بیان اینكه مسئولان تیم‌های استقلال و پرسپولیس را باید به صورت ویژه نگاه كنند افزود: باید عاقلانه و باتدبیر در خصوص این موضوع تصمیم‌گیری كرد.

وی در مورد بازی هفته هشتم لیگ برتر برابر مس كرمان گفت: این مسابقه هم مانند سایر رقابت‌ها است و حضور مرفاوی در تیم مقابل حاشیه‌ساز نیست. از اینكه مرفاوی به عنوان یك استقلالی در لیگ برتر فعالیت می‌كند خوشحال هستم.

سرپرست باشگاه استقلال یادآور شد: پیش از هر بازی به بازیكنان می‌گویم كه اگر برای تساوی به میدان می‌روند بهتر است نتیجه بازی را واگذار كنند چون تساوی با شكست برای من فرقی نمی‌كند و تنها از بازیكنان پیروزی می‌خواهم.