خبرگزاری فارس: سرمربی مس معتقد است ساختار استقلال را می‌شناسد و به نقاط ضعف و قوت این تیم آگاهی دارد.

 


 

به گزارش خبرگزاری فارس صمد مرفاوی در گفت و گو با سایت باشگاه مس در مورد دیدار با استقلال اظهار داشت: از هر نظر برای این دیدار آماده‌ایم. اول توكل مان به خداست و بعد به توانایی‌های بازیكنان تیم چشم دوخته‌ایم. بازیكنان بزرگی داریم كه می‌توانند در مواقع حساس گره كور بازی‌ها را باز كنند و امیدواریم بتوانند مسائل فنی كادر فنی را در زمین پیاده و پیروزی شیرینی را به هواداران خود تقدیم كنند.

وی ادامه داد: می‌خواهیم با آمادگی بیشتر كه بازی به بازی محقق می‌شود حقانیت خودمان را ثابت كنیم، هر چند كه استقلال تیم محبوب من است اما تنها هدفم پیروزی مس مقابل استقلال در بازی آینده است و این تفكر در بازیكنان تیمم نیز وجود دارد. استقلال تیم بزرگی است ولی به هر حال وقتی در كرمان بازی می‌كنیم محكوم به پیروزی هستیم.

وی ادامه داد: هرچند استقلال تیم محبوب من است و من قبلا بازیكن و مربی این تیم بودم اما در حال حاضر در خدمت مس كرمان، متعهد به این تیم و هوادارن خونگرمش هستم و به چیزی جز برد در بازی روز جمعه در برابر استقلال فكر نمی‌كنم.

سرمربی مس گفت: اگر چه استقلال نسبت به فصل گذشته تغییراتی داشته است اما ساختار این تیم را می‌شناسم و به نقاط ضعف و قوت این تیم آگاهم و تمرینات تیم را در این هفته بر اساس بازی‌های استقلال انجام دادیم و سعی می‌كنیم كارهای تاكتیكی را روی نقاط ضعف و قوت این تیم پیاده كنیم تا نتیجه بازی را از آن خود كنیم. تشویق موثر هواداران برای برد در این بازی كمك موثری برای تیم است و مثل همیشه روی تشویق‌های خوب هواداران حساب می‌كنیم.