مدافع تیم مس کرمان که در فصل نقل و انتقالات قرار بود به استقلال تهران بپیوندد حالا باید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد. او رسما اعلام کرده که هرگز برای نیمکت آبی‌ها گل نمی‌برد و حتی با آنها سلام و علیک هم نمی‌کند.

"پیروز قربانی" گفت: دیگر خودم را یک استقلالی نمی‌دانم و دلیلی ندارد برای نیمکت این تیم گل ببرم.

وی ادامه داد: حتی دلم راضی نمی‌شود با آنهایی که دل من را شکستند سلام علیک کنم چه برسد اینکه برایشان گل ببرم. من یکی از متعصب‌ترین بازیکنان استقلال بودم اما کاری با من کردند که دیگر نخواهم نام این تیم را به زبان بیاورم.

قربانی افزود: آقایان در فصل نقل و انتقالات با آبروی من بازی کردند. به من می‌گفتند تو را می‌خواهیم اما من را معطل نگه داشته بودند. دیگر کاری با استقلال ندارم و هرگز آرزو نمی‌کنم به این تیم برگردم.

وی درباره دیدار مس و استقلال گفت: مس فوتبال زیبایی را ارائه می‌دهد و اگر استقلال مثل دیدارهای قبلی خود بازی کند ما به آسانی این تیم را شکست می‌دهیم. مس در دیدار قبلی هم بدشانس بوده که نتوانسته 3 امتیاز را کسب کند. مطمئن باشید که استقلال دست خالی از کرمان به تهران برمی‌گردد.

قربانی درباره تقابل با استقلالیهای قدیمی افزود: این موضوع هیچ حساسیتی برایم ندارد. می‌خواهم بهترین بازی را برای تیمم ارائه دهم تا برد را در کرمان کسب کنیم.