آرش برهانی در خصوص آخرین وضعیت استقلال گفت: اردوی خوبی را در كمپ تیم‌های ملی برگزار كردیم و كارهای تاكتیكی را به نحو احسن انجام دادیم. ‌روز گذشته نیز در یك دیدار تداركاتی برابر امیدهای استقلال بازی كردیم كه فكر می‌كنم این مسئله به هماهنگی بازیكنان كمك زیادی كرد.

مهاجم استقلال در خصوص بازی روز جمعه مقابل مس كرمان تصریح كرد: بازی سختی در پیش داریم ولی تنها هدف استقلال كسب 3 امتیاز است تا به روند رو به رشدمان در رقابت‌های لیگ برتر ادامه دهیم. دیدار با مس كرمان هم مثل همه بازی‌هاست و تنها 3 امتیاز دارد. اینكه من می‌خواهم مقابل تیم آقای مرفاوی بازی كنم مسئله زیاد مهمی نیست و بدون شك انگیزه‌ام مثل تمام بازی‌ها بالا خواهد بود.

برهانی در خصوص انتقادهایی كه از او می‌شود و 2 گلی كه در دیدار تداركاتی روز گذشته به ثمر رساند عنوان كرد: اگر انتقادها از من خوب باشد استفاده می‌كنم اما اگر مغرضانه انتقاد كنند، توجهی نخواهم كرد. همیشه سعی می‌كنم بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذارم و برای استقلال گلزنی كنم. مطمئن باشید در دیدارهای آینده انگیزه فراوانی خواهم داشت و مصدومیتی كه ناخواسته در چند بازی گذشته گریبانگیرم شد را جبران خواهم كرد.

این مهاجم در خصوص اینكه آیا نگاهی به تیم ملی خواهد داشت یا خیر، به فارس گفت: همیشه به تیم ملی فكر می‌كنم و برای رسیدن به این هدف دست از تلاش برنمی‌دارم. فوتبالیست‌ها با امید زنده هستند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و برای ملی پوش شدن تلاش خواهم كرد.